رازهایی مردانه که در تابستان به کار آقایان می‌آید + توصیه‌ها

34

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ در فصل تابستان استفاده درست از محصولات ضد تعریق یک مهارت است. بسیاری از عادات شما دست نخورده باقی می‌ماند و برخی از آن‌ها را باید اصلاح کنید.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

با وجود توصیه‌های بسیار متخصصین پوست، آقایان به شدت در برابر استفاده از ضدآفتاب مقاومت می‌کنند. کرم‌های ضد‌آفتاب همچنان تنها راه ممکن برای کاهش ریسک ابتلا به سرطان پوست و آسیب‌های پوستی ناشی از نور خورشید محسوب می‌شود.

شستن بیش از حد صورت

هنگامی که اقدام به شستن صورتتان می‌کنید، صابون علاوه بر چربی و عرق، لیپیدهای طبیعی پوست را هم پاک می‌کند.در کنار کاهش دفعات شستشوی صورت، با استفاده از مرطوب کننده‌های مناسب رطوبت و چربی را تا حدی به پوست بازگردانید.

لکه عرق روی لباس

یکی از بزرگترین مشکلات همراه با فصل گرما، لکه‌های عرق روی لباس است به خصوص در قسمت‌هایی که غدد عرق قرار دارند. بسیاری از آقایان استفاده درست از محصولات ضدتعریق را بلد نیستند. مدتی طول می‌کشد تا ضد عرق دست بکار شده و کانال‌های عرق را مسدود کند. بعد از فعال شدن این فرآیند، یک ضدعرق خوب یا دئودورانت معمولا 24 تا 48 ساعت از شما محافظت می‌کند. بهترین زمان استفاده از این محصولات شب هنگام، قبل از رفتن به رختخواب است.

استفاده از ادکلن نامناسب

هر ادکلنی را نمی‌شود برای هر مناسبتی استفاده کرد. «بروس بویِر» نویسنده کتاب «تاریخچه و اصول کلاسیک پوشش مردانه» در کتاب خود می‌گوید: از آنجایی که گرما رایحه ادکلن را تشدید می‌کند، بهتر است در هوای گرم از ادکلن‌هایی با رایحه ملایم استفاده کرد.

اقلانه نیست رایحه محصولات بهداشتی در تضاد با ادکلنتان باشد و دیگران باید بتوانند بوی هر دو را در اطرافتان حس کنند.

انتهای پیام/

منبع: Businessinsider

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.