ارائه خدمات خاص رایگان در باشگاه سلامت طبیب من

42

صالح رمضانی سخنگوی باشگاه سلامت طبیب من در گفت‌وگو با خبرنگار طبیب من در بخش «باشگاه سلامت و تندرستی توچال»؛ در خصوص فعالیت‌ها و اهداف این باشگاه گفت: یکی از کاستی‌های موجود در حیطه سلامت اطلاع‌رسانی و گسترش فرهنگ سلامت است. اقدامات باشگاه طبیب من در مجموعه توچال که توسط رسانه طبیب من انجام می‌شود، در زمینه‌های تشخیص، درمان، تفریحات و ترویج فرهنگ سلامت فعالیت می‌کند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی ادامه داد: این مجموعه یک سال و سه ماه در پیاده‌رو توچال که یکی از قطب‌های گردشگری است، به فعالیت می‌پردازد، ضمن اینکه بیشتر مراجعه‌کننده‌ها شامل افرادی هستند که به سلامتشان اهمیت می‌دهند.

رمضانی افزود: مجموعه‌های گوناگونی از جمله کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، بنیاد بیماری‌های نادر ایران، مجموعه فرهنگی- تفریحی توچال، انجمن محکم (موسسه خیریه حمایت از کودکان با ناهنجاری‌های مادرزادی)، اورژانس تهران و ایران، کلینیک چشم‌پزشکی نور و مجموعه تصویربرداری پارسیان در مسیر گسترش فرهنگ سلامت در این مجموعه با یکدیگر همکاری می‌کنند.

وی در خصوص مزیت باشگاه سلامت طبیب من عنوان کرد: این مجموعه در نظر دارد با تجمیع بسیاری از خدماتی که به صورت عمومی در اختیار افراد قرار ندارد، مردم را در امر تشخیص بیماری‌ها، درمان و پایداشت سلامت خود یاری دهد.

سخنگوی باشگاه سلامت طبیب من با بیان اینکه خدمات این مجموعه در سه حیطه تشخیص (مشاوره و ویزیت) و غربالگری به صورت رایگان ارائه می‌شود، گفت: هنگامی‌که زنجیره تشخیص و درمان به یکدیگر نزدیک باشند، پیگیری و به نتیجه رساندن امر تشخیص تسریع می‌شود.

رمضانی اضافه کرد: برای نخستین بار در سطح کشور یک مجموعه این سه نوع خدمت را کنار هم قرار داده است.

به گفته وی، خدمت دیگر این مجموعه اشاعه تفریحات در حوزه سلامت است.

سخنگوی باشگاه سلامت طبیب من درباره خدمات انجام شده در این باشگاه اظهار داشت: خدمات انجام شده در زمینه تشخیص به صورت رایگان است و خدمات مورد نیاز برای تکمیل درمان به صورت پاراکلینیکال مانند سی تی اسکن، ام آر آی، سونوگرافی، نوار چشم، عصب و عضله و سنجش تراکم استخوان به صورت 24 ساعت انجام می‌شود.

رمضانی به سایر خدمات باشگاه سلامت طبیب من اشاره کرد و گفت: آزمایش‌های دقیق‌تر نیز توسط همکاران باشگاه طبیب من در کلینیک تخصصی درد آرامش با انواع روش‎‌‌های تشخیصی در حیطه درد اعم از تشخیص و درمان سردردهای میگرنی و تیمار انواع دردهای متابولیک در این کلینیک صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: مردم در انتظار اخبار خوش طی یک سال و سه ماه از این باشگاه باشند. این گام نوینی است که توسط چندین مجموعه خصوصی اتفاق افتاده است.

سخنگوی باشگاه سلامت طبیب من یادآور شد: اگر مجموعه‌های خصوصی دست به دست هم دهند، بار سنگین هزینه‌های درمان را از دوش ملت و دولتمردانی که در این حیطه کمال فعالیت را دارند، بر می‌دارد.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.