با حضور ۲۴ ساعته، کارمندان اورژانس در توچال خدمات ارائه می دهند

38

اسماعیل فراهانی معاون عملیات اورژانس تهران در گفت وگو با خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛  با اشاره به افتتاحیه باشگاه بهداشت و سلامت در توچال اظهار داشت: وظیفه ذاتی و اصلی اورژانس ارائه خدمات فوریت های پزشکی(اورژانس پیش بیمارستانی) به مردم و نیازمندانی است که ساکن همان محدوده هستند که توسط تکنسین های اورژانس و ناوگان آمبولانسی که دراختیار اورژانس قرار دارد عرضه می شود.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی گفت: خدمات ذکر شده می تواند توسط موتورلانس، اتوبوس آمبولانس و یا آمبولانس زمینی و هوایی به فراخوان نوع عملیاتی که اتفاق می افتد، ارائه شوند.

معاون عملیات اورژانس تهران ادامه داد: سامانه دریافتی تماس های مردم برای اورژانس که رایگان بوده، شماره سه رقمی ۱۱۵ است که درصورت برخورد با موارد اورژانس یا بروز حادثه با شماره گیری، کارشناسان ما شرح حال و وضعیت مصدوم را دریافت و درصورت نیاز، تیم فوریت های پزشکی همراه با آمبولانس اعزام می شوند.

معاون عملیات اورژانس تهران در ادامه گفت: اقدامات اولیه پزشکی مصدومان در آمبولانس ها و درصورت لزوم به خدمات تخصصی درمانی به مراکز درمانی مرتبط منتقل می شوند.

وی با اشاره به حضور ۲۴ ساعته کادر اجرایی اورژانس در توچال افزود: با درخواست همکاران رسانه ۶ نفر از تیم فوریت های پزشکی و یک آمبولانس به صورت ۲۴ ساعته در محل حضور داشته و امکانات لازم را دراختیار مردم قرار می دهند.

 

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.