کمک میلیاردی در حوزه سلامت به اعتبار امانت‌داری دبیر مجمع خیرین سلامت

1

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در مراسم تشییع دبیر مجمع خیرین سلامت در وصف مرحوم نیری گفت: ایشان از سلاله آل الله و یکی از نیکان روزگار ما که از جوانی تا انتهای عمر در خدمت محرومان، مستضعفان و یتیمان بود.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وزیر بهداشت با بیان اینکه آقای نیری زندگی زیبایی داشت و می تواند الگوی خوبی برای انسان ها باشد، افزود: ایشان در جوانی و با شروع انقلاب٬ از پیشوای ورامین و نهضت اسلامی و بعد هم با امام راحل و انقلاب اسلامی و پیش کسوتان انقلاب همراه و تا پایان عمرشان نیز همیشه در مسیر اهداف انقلاب و به کارهای خیر مشغول بودند.

دکتر هاشمی با بیان این که همه زندگی آقای نیری جهاد، تلاش، عبادت، اطاعت و خدمت به مردم بود، افزود: باید به آن مرحوم به خاطر زندگی زیبا و همچنین پایان زیباتر آن تبریک گفت، زیرا ایشان تا آخرین لحظات عمرشان در کار خیر و کمک به مردم ساعی بود و تا قبل از فوتشان نیز برای رفع و رجوع مشکلات دو خانواده یتیم مشغول بودند که بعد از کار و برگشت به منزل به دلیل ایست قلبی از دنیا رفتند.

وزیر بهداشت در ادامه گفت: حاج آقا نیری در حوزه بهداشت و درمان نیز به عنوان مسئول مجمع خیرین سلامت و استاد بنده به سمت مشاور هم مشغول بودند.

وی افزود: خیرین به اعتبار امانت داری ایشان بالغ بر 3 تا 4 هزار میلیارد تومان به حوزه سلامت کمک کردند و هرکجای این کشور بروید یادگاری از او و کسانی که با همت این مرد بزرگ به این راه معنوی دعوت شدند و از خود گذشتند، دیده می شود.

دکتر هاشمی گفت: به رغم انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، امروز غصه ما اینست که امثال نیری ها کم پرورش پیدا کردند، انسان های صادقی که همه وجودشان تبعیت از احکام الهی و خدمت به خلق خداست.

وزیر بهداشت در پایان با بیان این که انشااله خداوند ایشان را با ابا عبدالله حسین و اجداد طاهرین ایشان محشور بگرداند و شفیع ما در آن دنیا باشند، افزود: امیدوارم ما هم بتوانیم تا پایان عمرمان مشابه این عزیز بزرگوار در راه دستگیری و حل مشکلات محرومین ثابت قدم باشیم.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.