نقش هیات امنای ارزی در تحویل ۲۵ هزار تخت بیمارستانی

2

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در جلسه هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران که در تالار مناقصات هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران برگزار شد، درباره روند فعالیت های هیات امنای صرفه جویی ارزی و نقش هیات امنا در پیشبرد طرح تحول سلامت، اظهارداشت: هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران یکی از فرصت های بزرگ برای مدیریت حوزه بهداشت و درمان در سراسر کشور است.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وی افزود: هیات امنا با ظرفیت هایی که دارد می تواند فرصت های زیادی برای ارتقای سطح کیفیِ بهداشت و درمان در کشور ایجاد کند تا بتوانیم هم در زمینه ساخت و هم در زمینه تجهیز مراکز بهداشتی درمانی کشور قدم های موثری برای مردم برداریم.

وزیر بهداشت ادامه داد: تا امروز کارهای بسیار ارزشمندی از طریق هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران در حوزه درمانی کشور انجام شده که برای آن باید قدردان دکتر عباس شیبانی باشیم که بنیانگذار هیات امنای صرفه جویی هستند. مردی بسیار شریف، نیکوکار و فداکار که بیشتر عمر خود را صرف خدمت به مردم کرده است.

هاشمی گفت: در قالب طرح تحول سلامت نیز، اگر هیات امنای صرفه جویی ارزی نبود، امروز قادر نبودیم ۲۵ هزار تخت بیمارستانی را تحویل مراکز درمانی کشور دهیم. همچنین در طرح تحول سلامت، خدمات بسیار ارزشمندی از سوی هیات امنای صرفه جویی ارزی انجام شده است.

وزیر بهداشت افزود: بطور کلی برنامه های مفید و سازنده بلندمدتی برای هیات امنای صرفه جویی ارزی پیش بینی کرده ایم که بزودی اجرایی خواهند شد.

 

به گزارش مهر، در این جلسه دکتر سید محمد هادی ایازی معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت، مهندس سید ابراهیم رئیسیون سرپرست هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران و اعضای هیات امنا نیز حضور داشتند.

در این جلسه کلیات سرفصل های برنامه ای سند جامع تهیه شده برای فعالیت های هیات امنای صرفه جویی ارزی در سال ۱۳۹۶ توسط سرپرست هیات امنای صرفه جویی ارزی جهت استحضارِ وزیر بهداشت و اعضای هیات امنای صرفه جویی ارزی مطرح و مقرر گردید جهت انطباق حداکثری سرفصل های مذکور در سند جامع با اهداف سطوح مدیریتی کلان حوزه سلامت، نظرات اصلاحی و ارشادی وزیر بهداشت در نسخه نهایی سند یاد شده لحاظ شود.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.