ماجرای 150 میخ مرموز در گلوی این مرد + عکس

106

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ پزشکان توانستند طی 3 عمل جراحی جداگانه، 91 میخ را از پا، گردن و گلوی مرد هندی خارج کنند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ماجرا از این قرار است که یک مرد هندی با درد در ناحیه پا و مشکل دیابت به بیمارستان مراجعه می‌کند. پزشکان پس از انجام آزمایش و عکسبرداری در کمال ناباوری متوجه وجود میخ های بی‌شماری در بدن این مرد می شوند.

جالب است بدانید این مرد از این اتفاق نادر اظهار بی‌اطلاعی کرده و می‌گوید نمی‌داند که میخ‌ها چگونه وارد بدنش شده است.

پزشک معالج در این خصوص می‌گوید: «اینکه این مرد با وجود میخ در قسمت های حساس بدنش مانند گلو و شریان های کاروتید داخلی، هیچ آسیبی ندیده بسیار عجیب و معجزه‌آسا محسوب می‌شود».

این پزشک با بیان اینکه برخی از میخ ها زنگ زده بودند، گفت: «به احتمال زیاد میخ ها بیش از 6 ماه است که در بدن این فرد جا خوش کرده‌اند.»

«بادریلال مینا» 56 ساله که اسباب شگفتی پزشکان را فراهم کرده، زمان زیادی را در پی یافتن بیمارستانی بوده تا متخصصان حاضر به انجام عمل جراحی شوند. وی حدود 30 کیلوگرم از وزنش را از دست داد تا در نهایت موفق شد توسط یکی از بیمارستان‌ها تحت عمل جراحی قرار گیرد.

جراح این مرد هندی عنوان کرد: «هنگامی که او به بیمارستان مراجعه کرد، شرایط روحی و جسمی بسیار وخیمی داشت. حتی قادر نبود حرف بزند و غذا بخورد و شانس زنده ماندش بسیار ضعیف بود. با این وجود تصمیم گرفتیم این ریسک را بپذیریم و او را جراحی کنیم.»

این جراح می‌گوید: «خارج کردن میخ از اندام های حساس بدن مانند مری و شریان کاروتید که خون را به مغز ارسال می‌کنند، ریسک بسیار بالایی دارد».

فرزند «بادریلال مینا» تاکید کرد که پدرش هیچ‌گونه میخی را خودش وارد بدنش نکرده است.

آن ها این مشکل را یک نفرین می دانند و از جستجو برای پیدا کردن بیمارستانی که بتواند پدرشان را از این وضعیت عجیب و غریب نجات دهد، بسیار ناراحت بودند.

گفتنی است؛ مسئولان بیمارستان پیشنهاد دادند که این مرد پس از دوره ریکاوری مورد معاینه روانی قرار گیرد.

منبع: Yahoo

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.