ساخت ۱۰۹ بیمارستان ویژه درمان سکته مغزی و قلبی در کشور

2

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ حسن قاضی زاده هاشمی صبح شنبه در اجلاس معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور اظهار داشت: بسته های خدمتی طرح تحول سلامت در حوزه درمان به صورت هوشمندانه طراحی شده و از اثرگذاری قابل قبولی برخوردار است به طوری که نمی توان این بسته های خدمتی را حذف کرد.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وی با اشاره به رضایت‌مندی بیش از ۸۰ درصد مردم به ویژه مناطق محروم از خدمات طرح تحول سلامت تاکید کرد: حمایت رئیس جمهوری از حوزه سلامت و فعالان این حوزه بسیار مهم و یک فرصت طلایی است که با تلاش همه جانبه باید در چهار سال آینده نیز ادامه یابد.

وزیر بهداشت اظهار داشت: بیشتر طرح های قابل افتتاح در دولت یازدهم در مناطق محروم اجرا شده و این امر نشان از توجه دولت تدبیر و امید به مناطق کمتر توسعه یافته دارد.

وزیر بهداشت همچنین از بیمه شدن تمامی مردم کشور به عنوان یکی از دستاوردهای مهم طرح تحول سلامت نام برد و گفت: از دیگر اقدامات این طرح می توان به راه اندازی ۵۵ بیمارستان در ۲۰ شهر برای درمان سکته های مغزی اشاره کرد.

وی همچنین از ساخت ۵۴ بیمارستان در ۲۴ شهر برای درمان سکته های قلبی خبر داد و گفت: راه اندازی حدود ۲۵ هزار تخت بیمارستانی و بهره برداری از این طرح ها از دیگر دستاوردهای طرح تحول سلامت بوده است.

هاشمی تاکید کرد: ساخت بیمارستان ساده است اما اداره بیمارستان نیازمند تامین نیروهای متخصص است که ما توانسته ایم در این مسیر به خوبی گام برداریم.

وزیر بهداشت عدم تجمیع بیمه ها و بعضا عدم همراهی بیمه ها در مسیر اجرای طرح تحول سلامت را یکی از چالش های پیش روی این طرح برشمرد.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.