اجرای فیلمنامه خوانی «قصه پری دریایی» با حمایت بنیاد بیماری‌های نادر ایران

126

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛  محمد پورقربانعلی مجری طرح فیلمنامه خوانی «قصه پری دریایی» در نشست خبری این برنامه گفت: فیلمنامه خوانی فانتزی با عنوان «قصه پری دریایی» به کارگردانی و نویسندگی الهام قره‌خانی، یکشنبه اول مردادماه ساعت ۱۷ تا ۲۰ به صورت تک سانس در پردیس سینمایی قلهک اجرا می شود. در این برنامه علاوه بر فیلمنامه خوانی، موسیقی زنده، نمایش پرده‌ای و موسیقی زنده اجرا خواهد شد و بهای بلیط آن ۵۰ هزار تومان است.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی ادامه داد:روز گذشته با بهنوش بختیاری اجرا را تمرین کردیم و تمرین نهایی شنبه هفته آینده انجام می شود.

مجری این طرح نقش بنیاد بیماری‌های نادر ایران را پررنگ خواند و بیان کرد: جلسه ای سه ساعته با دکتر داوودیان با هدف شناساندن بیماری نادر به مردم به کمک هنرمندان داشتیم که پس از معرفی طرح، با استقبال ایشان مواجه شدیم، چراکه داستان این فیلمنامه را می‌توان به وضعیت بیماران نادر در جامعه تعمیم داد.

وی با بیان اینکه ۴۰ نفر رایگان برای این پروژه زحمت می‌کشند، تصریح کرد: تمامی در آمد گیشه به طور کامل در اختیار بنیاد بیماران نادر ایران قرار می‌گیرد و طرح کاملا به صورت خیریه اجرا می‌شود.

داریوش بشارت سرپرست گویندگان افزود: این طرح با همکاری مریم شایسته، بیژن افشار، محسن زرآبادی‌پور، علی ظهوری‌راد و گلچهره زند روی صحنه می‌رود. ویترین این طرح فانتزی است اما محتوایی فلسفی و ساختاری اجتماعی دارد.

وی در خصوص داستان این طرح عنوان کرد: قصه مربوط به هنرمندی است که به علت نگاه‌های سنگین از جامعه طرد می‌شود و در جمع انسان‌های عجیب قرار می‌گیرد.

شکیبا پردل مدیر روابط عمومی بنیاد بیماری‌های نادر مشارکت بنیاد در این طرح را معنوی خواند و ادامه داد: بحث مادی زیاد مطرح نیست و تلاش بر این است تا با کمک های فنی، فیلم در آینده روی پرده سینما اکران شود. بنیاد بیماری های نادر در زمینه آموزشی  و حمایت از کودکان بیمار، برنامه های دیگری از این جنس نیز دارد.

وی یادآور شد: با صدا وسیما برای همکاری صحبتی نکرده و نخواهیم کرد.

به گفته پورقربانعلی سازمان صدا و سیما خطوط قرمزی دارد که ممکن است ما را محدود کند.

انتهای پیام/

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.