تحریک الکتریکی نخاع برای درمان مثانه نوروژنیک/ بیماری‌های که سبب «مثانه عصبی» می شود

2

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ مهری مهراد نماینده انجمن نورویورولوژی بین المللی ایران در ارتباط با برگزاری کنفرانس علمی ـ آموزشی تحریک الکتریکی عصب ساکرال اظهارداشت: مثانه نوروژنیک یا مثانه عصبی در بیماران مبتلا به پارکینسون، دیابت، ام اس و بیماران دچار ضایعات نخاعی، تومورهای نخاعی و دیسک‌های کمری ایجاد می‌شود.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وی با بیان اینکه افراد دچار مثانه نوروژنیک نمی‌توانند ادرار را نگه داشته و یا آن را دفع کنند، گفت: امروزه درمان جدیدی برای این بیماران انجام می‌شود که تحریک الکتریکی عصب ساکرال از این موارد است.

نماینده انجمن نورویورولوژی بین المللی ایران ادامه داد: کنفرانس علمی ـ آموزشی تحریک الکتریکی عصب ساکرال با حضور صاحبنظران برجسته این حوزه از جمله پروفسور توماس کسلر(Thomas Kessler) در بیمارستان پارس تهران طی دو روز در ۳۰ و ۳۱ تیرماه برگزار می‌شود.

 

مهراد با بیان اینکه خود نیز به عنوان دبیر علمی و نماینده انجمن نورویورولوژی بین المللی ایران در این کنفرانس سخنرانی خواهم داشت، گفت: ۳۱ تیرماه نیز جراحی لایو انجام و تحریک الکتریکی نخاع برای درمان مثانه نوروژنیک توسط پروفسور توماس کسلر(Thomas Kessler) انجام خواهد شد و سایر حضار در سالن کنفرانس شاهد این جراحی خواهند بود و در پانل live case discussion بحث خواهد شد.

وي در پايان گفت : کنفرانس علمي – آموزشي تحريک الکتريکي نخاع ساکرال روز جمعه با حضور اساتيد ايراني و متخصصين ارولوژي، كولو ركتال ، جراح اعصاب ، بحث زنده راجع به كيس هاي پيچيده آغاز بکار مي کند .

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.