این 4 ماده غذایی مثل آب خوردن لاغرتان می‌کند!

99

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ بسیاری از افراد، هر روز به دنبال یک روش جدید برای آب کردن چربی شکم و کاهش وزن  هستند. اما لازم است بدانید به جای انجام راههای عجیب و غریب، اندکی در روش های تغذیه تان تجدید نظر کنید.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

4 ماده غذایی هستند که با خوردن آنها می توانید چربی های ناخواسته شکم را آب کنید.

تخم مرغ، اکسیر شفابخش

تخم مرغ، اکسیر شفا بخش برای داشتن شکمی صاف است. شما نمی توانید بهتر از تخم مرغ، چیزی را پیدا کنید که سرشار از پروتئین و مواد مغذی باشد.

به گفته دکتر نیخیل دوراندار، میزان پروتئین و چربی موجود در تخم مرغ باعث می شود، شما احساس سیری و رضایت از غذا داشته باشید که  به کاهش وزن کمک می کند.

مصرف میوه ها و سبزیجات سبز

میوه ها و سبزیجات سبز می توانند برای داشتن یک شکم صاف و بدون چربی، به شما کمک بکنند. متخصصان تغذیه معتقدند، این میوه ها و سبزیجات، سرشار از فولات هستند و این ماده در بدن شما جلوی تشکیل سلول های چربی را می گیرد. بیشتر مردم علاقه چندانی به خوردن سالاد هایی با این مواد غذایی ندارند، اما به نظر می رسد برای داشتن یک شکم صاف، باید این میوه ها و سبزیجات را مصرف کرد.

 خوردن روزانه جو

درست مثل تخم مرغ، مصرف جو باعث می شود شما احساس سیری کنید و از خوردن بیش از حد بپرهیزید. بنابراین به یاد داشته باشید، همراه غذا حتما جو مصرف کنید.

کرفس، سبزی طلایی

کرفس کاملا سرشار از پتاسیم است و کمک می کند تا آب در بدن محبوس نشود. با داشتن فقط  هیجده کالری در هر وعده، اگر به این سبزی اعتماد کنید، کرفس می تواند به خوبی به کاهش وزن شما کمک کند.

منبع: SheFinds

انتهای پیام/

 

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.