از رویا تا واقعیت؛ رسیدن به وزن ایده‌ال با مصرف این ویتامین قبل از خواب!

116

 به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ اگر از آن دسته افرادی هستید که برای کاهش وزن ورزش کردن را از دست نمی دهید، به احتمال زیاد شنیده اید که نرمش قبل از خواب باعث بی خوابی می شود. اما اقدامات سنجیده دیگری نیز وجود دارند که برای از دست دادن وزن در شب می توانید انجام دهید.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

بر اساس تحقیقات صورت گرفته، محققان دریافتند مصرف یک نوع ویتامین در کاهش وزن کمک فراوانی می کند و یکی از جنبه های مهم برای سلامتی به شمار می آید.

به گفته محققان، منیزیم یک ماده معدنی حیاتی برای بدن است که مصرف آن قبل از خواب به داشتن یک وزن ایده آل و ایجاد آرامش در بدن کمک بسیاری می کند. بر اساس آزمایشات صورت گرفته، مصرف زیاد منیزیم با مقاومت انسولین به ویژه در افراد چاق و دارای وزن اضافه همراه است. پژوهشگران معتقدند؛ مصرف انسولین با افزایش وزن در ارتباط است.

منیزیم نقش مهمی در عملکرد انتقال دهنده های عصبی که به آرامش بدن کمک می کنند، دارد. به همین خاطر مصرف این مکمل قبل از خواب می تواند برای داشتن یک خواب راحت و با آرامش و در نتیجه کاهش وزن به شما کمک کند.

متخصصان تغذیه توصیه می کنند، مخلوط یک قاشق غذاخوری پودر منیزیم در یک لیوان آب و مصرف آن قبل از خواب را یکی از روش های مهم کاهش وزن بدانید. همچنین می توانید برای جذب منیزیم کافی در طول روز از مواد غذای مانند اسفناج، موز یا آواکادو استفاده کنید.

منبع: shefinds

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.