انتظار داریم رسانه ها آنچه را که بر زبان می آوریم منعکس کنند

3

به گزارش حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت پس از ورود به شهرستان دامغان، در خصوص انتخابات نظام پزشکی، اظهار داشت: هر انتخاباتی ممکن است حاشیه هایی داشته باشد اما انتخابات حضوری نظام پزشکی بدون حاشیه برگزار شد و نتایج آن بتدریج اعلام می شود. هیات مرکزی نظارت که متشکل از نمایندگان مجلس، نماینده دادستان، نماینده وزارت بهداشت و کشور است، از قبل از انتخابات نظارت های خود را آغاز کردند و مسئول نظارت بر مجریان انتخابات، اعلام نتایج و رسیدگی به شکایات هستند.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وزیر بهداشت در پاسخ به این سوال که مهمترین برنامه های شما با توجه به اینکه روز گذشته در شاهرود گفته بودید در دولت دوازدهم، دکتر روحانی را همراهی می کنید، چیست؟ گفت: من چنین سخنی را به زبان نیاوردم و این برداشت و اشتباه خبرنگار بوده که اینگونه خبر را منعکس کرده است انتظار داریم رسانه ها آنچه را که بر زبان می آوریم منعکس کنند و از انعکاس برداشت های شخصی خودشان، پرهیز کنند.

وزیر بهداشت در خصوص مهمترین برنامه و سیاست های وزارت بهداشت گفت: مهمترین سیاست های وزارت بهداشت، مراقبت از سلامت مردم، ارتقای بهداشت عمومی، مطالبه گری در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی از نهادها و دستگاه های اجرایی و مجلس، ادامه طرح تحول سلامت و رفع ایرادات آن و نیز توسعه زیرساخت های حوزه سلامت است.

هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: تا پایان دولت یازدهم، 24 هزار تخت بیمارستانی جدید تحویل می شود و این در حالی است که قول ایجاد 21 هزار تخت را داده بودیم و خوشحالیم که بیشتر از وعده، تخت بیمارستانی را تحویل می دهیم. ساخت این تعداد تخت، در طول عمر یک دولت امکان پذیر نبود، البته ساخت این تعداد تخت بیمارستانی به معنی حل همه مشکلات در حوزه سلامت نیست و مشکلات زیادی در این حوزه داریم.

وزیر بهداشت اضافه کرد: هنوز به تعداد زیادی تخت بیمارستانی جدید نیاز داریم که امیدواریم با کمک دولت ها و مجالس آینده این مشکلات برطرف شود اما از سوی دیگر با مشکل کمبود نیروی انسانی نیز روبرو هستیم و امیدواریم که دولت و مجلس، برای کمبود آن، در بودجه سنواتی، پیش بینی های لازم را انجام دهند و حوزه سلامت را مشابه سایر دستگاه ها نبینند. به دلیل اینکه در حوزه سلامت با جان انسانها سروکار داریم، باید به نیروی انسانی در این بخش و رفع کمبودها، توجه ویژه ای شود.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.