حقایقی درباره کچلی مردان/راز جذابیت مردان از دیدگاه خانم ها کشف شد

15

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ محققان با مقایسه افراد مشهوری مانند دونالد ترامپ نتیجه گرفتند، موهای  رئیس جمهور آمریکا باعث شده است تا کمی جذاب تر به نظر برسد.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

در یک نظرسنجی محققان دریافتند تمام افراد مشهور از جمله دونالد ترامپ، امانوئل مکرون، پرنس هری، هری استایلز، برد پیت و راسل برند اگرچه جذاب هستند اما با سر پر از مو جذاب تر و بهتر به نظر می‌رسند و جذابیتشان تنها به دلیل موهای آنها است.

محققان برای اثبات نتایج خود به افراد شرکت کننده در یک نظرسنجی که 50 نفر مرد و 50 نفر زن بودند تصاویری از مردان معروف و بدون مو دادند. بیش از 80 درصد افراد شرکت کننده در نظرسنجی به توافق رسیدند که همه این افراد با سر پر از مو خیلی بهتر و جوان تر هستند.

نتیجه جالب تر نظرسنجی این بود بیش از چهار پنجم از پاسخ دهندگان زن اظهار داشتند مردان کچل معروفی که از نظر شخصیتی خیلی پایین بودند با داشتن مو در نگاه اول جذاب تر  به نظر رسیده اند.

 

ادعای هر دو گروه مردان و زنان در این نظرسنجی تقریبا برابر بود و از نظر آن ها مردان طاس از موفقیت کمتری نسبت به افراد غیر طاس برخوردار هستند و این دیدگاه  باعث شده است تا مردان زیادی هر ساله دستخوش جراحی های زیاد پیوند مو قرار گیرند.

بررسی ها نشان می دهند، مردانی که از جذابیت و خوش تیپی و قدرت کمتری برخوردار هستند صرفا به دلیل نداشتن مو است و این افراد کچل مسن تر از سن واقعی شان به نظر می رسند. به عنوان مثال فردی مانند ترامپ که اکنون 71 سال سن دارد اگر مو نداشته باشد یک فرد 80 ساله، همچنین مکرون که اکنون 39 سال سن دارد اگر طاس باشد 50 ساله به نظر خواهد رسید.

منبع:.dailymail.co.uk

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.