دولت یازدهم در حوزه سلامت انقلاب کرد

101

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ سید امیر محسن ضیائی‌ در آیین افتتاح پروژه‌های درمانی شاهرود به مپیزبانی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به تاریخچه افتتاح دانشگاه و تقدیر از تمامی کسانی که در تاسیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نقش داشتند، به دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه سلامت اشاره کرد و گفت: در این چهار سال، انقلابی در حوزه سلامت کشور ایجاد شد.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

وی همچنین با بیان اینکه طی 32 سال که از تشکیل وزارت بهداشت و درمان گذشته حوزه سلامت از بسیاری حوزه‌های دیگر پیشروتر بوده است، تاکید کرد: دوره چهار ساله دولت یازدهم، نقطه عطفی در حوزه سلامت محسوب می‌شود.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه با حضور دکتر هاشمی در پست وزیر بهداشت، اولویت اعتبارات کشور در بخش سلامت از رده 14 و 15 به رده دوم و سوم صعود کرد، خاطرنشان کرد: دکتر هاشمی همه نظام و مجموعه را در این مسیر همراه و توجه دولت و شخص رئیس جمهوری را به اولویت سلامت جلب کرد.

دکتر ضیائی با اشاره به ایجاد 24 هزار تخت بیمارستانی طی چهاذ ر سال اخیر، عنوان کرد: در این مدت، توسعه زیرساخت‌های سلامت، شتاب بالایی پیدا کرد و امیدواریم در دوره جدید، بخش‌های دیگر طرح تحول سلامت نیز فعال شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، وی همچنین به دیگر دستاوردهای طرح تحول سلامت، اشاره و ابراز امیدواری کرد که  با حضور دکتر هاشمی به عنوان سکاندار وزارت بهداشت در دولت دوازدهم، تکمیل طرح تحول سلامت تضمین شود.

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.