طبیب من

کد خبر: 8689
گروه : خبرکده
تاریخ انتشار: ۱ام مرداد ۱۳۹۶ , ۱۴:۲۸
یکی از منتخبان انتخابات نظام پزشکی طی نامه‌ای خواستار ایجاد فرصتی دوباره برای مشارکت پزشکانی که نتوانستند در رای‌گیری الکترونیکی این انتخابات شرکت کنند، شد.

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ مصطفی معین در نامه‌ای از وزارت بهداشت و شورای عالی سازمان نظام پزشکی درخواست کرد که فرصت دوباره‌ای برای مشارکت پزشکانی که نتوانستند در رای‌گیری الکترونیکی این انتخابات شرکت کنند، فراهم شود.

در نامه این منتخب هفتمین دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی آمده‌است:

«اینجانب از تمامی شما عزیزانی که با حضور  گرم خود در یک روز داغ تابستانی در موزه تاریخ پزشکی بار دیگر فرصت نمایندگی خود را به من دادید سپاسگزارم. همچنین احساس مسئولیت اجتماعی و اخلاقی کلیه همکارانی را که فارغ از هر انتخابی در این تصمیم گیری صنفی و مدنی شرکت کردند تحسین و تقدیر می‌کنم. متاسفانه ساز و کار برگزاری الکترونیک انتخابات که می‌توانست به تسهیل هر چه بیشتر حضور جامعه فرهیخته پزشکی بیانجامد، همانگونه که شاهد بودید در میانه روز برگزاری به مشکل جدی برخورد و رای‌گیری الکترونیک لغو شد.

در پی این اتفاق اسفبار امکان رای تعداد قابل توجهی از همکاران عزیز که به این برنامه‌ریزی اعتماد کرده بودند سلب شد. امیدوارم با نظر شورای عالی سازمان نظام پزشکی و همکاری وزارت بهداشت، با ایجاد تمهیدات لازم فرصت دیگری برای این همکاران جهت مشارکت در انتخابات در آینده‌ای بسیار نزدیک فراهم شود. در پایان برای منتخبان و دست اندرکاران آتی سازمان نظام پزشکی، از خداوند متعال خواستار موفقیت در جهت احقاق حقوق و کرامت جامعه پزشکی، بیماران و ارتقای نظام سلامت هستم.»

انتهای پیام/