اکسیر طول عمر تا 100 سالگی کشف شد/ ترکیب طبیعی برای مقابله با سرطان

133

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری»؛ «اسپرمیدین» ترکیبی است که در مواد غذایی مثل قارچ، محصولات سویا، پنیر کهنه، بنشن، ذرت و غلات وجود دارد. به نظر می رسد این ترکیب، حداقل در حیوانات از بروز رایج ترین نوع سرطان کبد پیشگیری کند.

درمان میگرن در کلینیک آرامش

همچنین طبق نتایج منتشر شده در مجله «تحقیقات سرطان» شواهدی مبنی بر تاثیر این ترکیب بر افزایش طول عمر وجود دارد.

مححقان در یک آزمایش «اسپرمیدین» را به صورت مکمل خوراکی به حیوانات آزمایشگاهی دادند. پژوهشگران با بررسی این نتایج متوجه افزایش طول عمر و کاهش ابتلای حیوانات به فیبروز و تومور های سرطانی کبد شدند.

دکتر «لیو وان لیو» سرپرست این تحقیق می گوید: «طول عمر این حیوانات به میزان قابل توجهی، حدود 25 درصد افزایش داشت. با توجه به اینکه میانگین عمر انسان ها حدود 81 سال است، با محاسبه این درصد هر آمریکایی می تواند حدود 100 سال عمر کند».

نکته قابل توجه این است که برای دریافت این تاثیر، فرد از کودکی یعنی زمانی که شروع به خوردن غذای جامد می کند، باید اسپرمیدین را مصرف کند. در این بررسی حیواناتی که مصرف این ترکیب را زودتر شروع کردند، 10 درصد افزایش طول عمر داشتند.

مصرف اسپرمیدین در دراز مدت ممکن است با ساخت مکمل های غذایی برای انسان امکان پذیر شود.

همچنین این پژوهش نشان داد اسپرمیدین باعث کاهش آسیب کبدی و کاهش شدت فیبروز کبدی می شود. فیبروز کبدی شرایطی است که در نهایت به سرطان کبد ختم می شود.

دکتر «لیو» می گوید: «این نتایج در حال حاضر فقط برای حیوانات آزمایشگاهی قابل استناد است. امیدواریم روزی این امکان فراهم شود تا این نتایج راهکاری برای افزایش طول عمر، جلوگیری از فیبروزکبدی، پیشگیری، تاخیر یا درمان سرطان در انسان فراهم کند».

منبع: Knowridge

انتهای پیام/

درمان میگرن در کلینیک آرامش

درمان میگرن در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.