نوتلا کم بود، «پروتئینلا» هم آمد!

2

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «چی و چجوری» سایت herfamily به تازگی به معرفی یک محصول غذایی جدید به نام پروتئینلا (Proteinella) پرداخت و اسباب شگفتی بسیاری از مردم را فراهم کرد.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

این سایت در مطلبی نوشت؛ تغییر یه عادت غذایی مطلوب به یه عادت غذایی سالم یک دگرگونی مهم در رسیدن به سلامتی است.

در ادامه این گزارش آمده است؛ از زمانی که «پروتئینلا» به بازار عرضه شد، به واسطه تشابه اسمی‌اش با نوتلا که نوعی کرم شکلات فندقی است، در فضای مجازی حسابی خبرساز شد.

«لیدل» یکی از کارشناسان این سایت پس از تست کردن این نوع شکلات اظهار داشت: پروتیینلا یکی از پیشنهادات خوشمزه ای است که می تواند جایگزین بسیاری از شکلات های ناسالم باشد. این خوراکی هیچ گونه روغن پالم و شکر اضافی ندارد و غنی از پروتئین است.

وی ادامه داد: می توانید کیک را با این شکلات تزئین کنید و از خوردن آن لذت ببرید. همچنین می‌توان پروتئینلا را همراه با خوراکی هایی که پس از تمرینات ورزشی مصرف می‌شوند، اضافه کرد.

لیدل در مورد ظاهر این کرم شکلاتی گفت: Proteinella به رنگ شیرکاکائو بوده و حالت خود را در هر شرایطی حفظ می‌کند. در ابتدا وقتی آن را بو می کنید شاید خیلی مورد پسند واقع نشود؛ به این دلیل که یک بوی پروتئینی متفاوت دارد. اما پس از دو یا سه قاشق خوردن، این بو برایتان مطلوب شده و از خوردن آن لذت می برید.

این کارشناس پروتئینلا را یک خوراکی سالم و مقوی دانست و افزود: در ابتدا از پروتینلا انتظار چندانی نداشتم اما پس از مصرف به طعم عالی آن پی بردم

منبع: Herfamily

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.