بهترین ورزش‌ها برای لاغری کدامند؟

2

به گزارش خبرنگار طبیب من در بخش «سبک زندگی»؛  در این مطلب ۵ نوع از بهترین تمرینات ورزشی برای کاهش وزن را معرفی می‌کنیم.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

پیاده روی
یکی از ساده‌ترین برنامه‌های ورزشی برای کاهش وزن است، شما برای انجام این کار به وسیله خاصی نیاز ندارید فقط یک جفت کفش راحت و زمان مشخصی از زندگی پر مشغله خودتان را نیاز دارید. اما پیاده روی تأثیر کمی بر کاهش وزن خواهد داشت، هر چند که فواید زیادی دارد و ریسک آسیب خیلی کمی دارد، به عنوان مثال یکی از بهترین گزینه‌ها برای سلامت قلب شماست. پیاده روی با سرعت ۶ کیلومتر در ساعت برای سوزاندن کالری بین ۵ تا ۸ کالری در هردقیقه کافیست.

شناکردن
شنا کردن یکی دیگر از بهترین تمرینات ورزشی برای کاهش وزن است. این ورزش می‌تواند ۴۰۰ تا ۷۰۰ کالری را در ساعت بسوزاند و می‌توان گفت یکی از راه‌های کامل برای کاهش سریع وزن است. شنا توسط کار‌شناسان نیز برای کاهش وزن توصیه شده است زیرا تمامی عضلات بزرگ مانند شکم، کمر، بازو‌ها و پا‌ها را درگیر می‌کند.

دوچرخه سواری
دوچرخه سواری یکی از فعالیت‌هایی است که محبوبیت زیای دارد، گذشته از متنوع بودن این فعالیت، دوچرخه سواری یکی از گزینه‌های کاهش وزن است و در سرعت کاهش وزن نیز در زمره ورزش‌هایی است که باعث کاهش سریع وزن می‌شود. دوچرخه سواری در خارج از منزل بهتر از منزل یا باشگاه ورزشی است.

دویدن
دویدن نیز یکی از بهترین راه‌های کاهش وزن، افزایش سلامت عمومی بدن، لاغر شدن پا‌ها و خوش فرم شدن پا و عضلات باسن است. دویدن می‌تواند در مدت کوناهی به کاهش وزن شما کمک شایانی کند. یک جفت کفش ورزشی و لباس ورزشی مناسب، حالا می‌توانید دویدن را شروع کنید، تا هم از مزایای آن لذت ببرید و هم از شر وزن اضافه راحت شوید!

طناب زدن
بپرید و انرژی مصرف کنید. طناب زنی یک راه بسیار عالی برای سوزاندن چربی‌های اضافه بدن و لاغر شدن است. طبق برآورد مؤسسات ملی سلامت آمریکا، هر ساعت طناب زدن با شدت متوسط، حدود ۵۷۰ کیلوکالری انرژی می‌سوزاند، همچنین تمام عضلات بدن را درگیر تمرین کرده و بهترین راه برای سوزاندن کالری و چربی به روش ساده است.

 

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.