طبیب من

کد خبر: 9734
تاریخ انتشار: ۸ام مرداد ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۸
رییس بیمارستان شریعتی:
سروش با اشاره به تبعات جبران ناپذیر بدهی بیمه‌ها، گفت: مکانیزم جبرانی برای اداره بیمارستان‌ها باقی نمانده و شاید فقط تا فردا قادر به ارائه خدمت هستیم.

احمدرضا سروش رییس بیمارستان شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار طبیب من در بخش «خبرکده»؛ با اشاره به ضربه ای که بدهی بیمه ها به بیمارستان ها وارد می کند، گفت:بیمارستان‌ها را باید هرچه زودتر دریابتد. اکنون دتر حال ارائه تمام خدمات به مردم هستیم اما متاسفانه بیمه ها به تعهداتشان عمل نمی‌کنند.

وی در خصوص آمار این بدهی ادامه داد: آمار از اعداد و ارقام گذشته و بیمارستان ها از تمام مکانیزم های جبرانی استفاده کرده‌اند. نمی دانم مشکل بیمه ها چیست اما هر چه هست بلایش سر ما و مردم نازل می‌شود. مکانیزم جبرانی دیگری نداریم و شاید فقط تا فردا قادر به اداره بیمارستان هستیم.

سروش افزود: باید روشمان را برای اداره بیمارستان عوض کنیم وگرنه دیگر قادر به اجرای تعهداتمان نیستیم. از طرفی طلبکاران ما، چه افراد مشغول در بیمارستان و چه افرادی که تجهیزات و داروهای ما را تامین می کردند، صف کشیده‌اند.

رییس بیمارستان شریعتی عنوان کرد: به واسطه ریاست دانشگاه، مقام محترم وزارت تمام تلاششان را کردیم، چراکه از ما درخواست کردند تا آخرین نفس ادامه دهیم، ولی دیگر نفسی نمانده است.

انتهای پیام/