غذا‌هایی که دشمن جوانی پوست و سلامت قلب هستند

6

به گزارش طبیب من به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ غذا‌هایی که ما می‌خوریم می‌تواند سلامت بدنمان را به خطر انداخته و طول عمرمان را نیز کم کند، برخی مواد غذایی هستند که برای سلامتی خطر زیادی دارند، اما تاثیر خود را به طور مستقیم نشان نمی‌دهند و در دراز مدت سبب پیر‌ی زودرس می‌شوند.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

رعایت برنامه غذایی متعادل و متنوع علاوه بر اینکه موجب حفظ سلامتی و تناسب اندام می‌شود، از بروز پیری زودهنگام نیز پیشگیری می‌کند اما در واقع بعضی از خوراکی‌ها تاثیراتی دارند که می‌توانند ظاهر شما را بیشتر از سنتان نشان دهند.

مصرف زیاد برخی موادغذایی موجب ایجاد چاقی، فشارخون و قندخون شده و عامل انسداد عروق قلبی شده و خطر سکته‌های قلبی و مغزی را به دنبال دارد.

برخی موادغذایی محبوب اما مضر امروز مه‌مان سفره‌های ایرانی‌ها شده و سلامت آن‌ها را نشانه رفته است، مرباهای رنگارنگ، قهوه، نوتلا، پنیر، گوشت کبابی و انواع شیرینی‌ها و آب نبات‌ها که هر روز سر سفره می‌آورید می‌تواند اعضای بدن شما را به پیری زودرس دچار کند البته مصرف‌گاه به‌گاه این موادغذایی خطری ندارد اما مصرف مداوم آن‌ها موجب افزایش چین و چروک پوست، خستگی و مشکلات قلبی می‌شود.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.