بازیابی نشاط خانواده با مسافرت تابستانی

5

به گزارش طبیب من به نقل از ایران؛ روزمرگی و کار تکراری هر روزه برای بزرگتر‌ها و ۹ ماه متوالی مدرسه رفتن برای بچه‌ها، بی‌گمان، خستگی روحی به همراه دارد و سفری هرچند کوتاه می‌تواند انرژی را به خانواده برگرداند و روحیه خانواده را حفظ کند.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

دکترسعید بهزادی فرد با اشاره به اینکه مسافرت رفتن فرصت خوبی برای بازگشت نشاط به خانواده است به «ایران» می‌گوید: سعی کنید در مسافرت بازی‌های دسته جمعی انجام دهید، بازی‌هایی مانند طناب کشی، وسطی یا بازی قدیمی و معروف هفت سنگ اعضای خانواده را به هم نزدیک‌تر می‌کند، مخصوصاً امروزه که همه از بزرگ و کوچک به نوعی در فضای مجازی غرق شده‌اند، خوب است که از فرصت استفاده کرده و کمی از این فضا‌ها فاصله بگیرند.
به گفته این روان‌شناس، مسافرت رفتن می‌تواند نتایج بسیار مفیدی در خصوص بهبود روابط خانواده داشته باشد اگر احساس می‌کنید بین شما و همسرتان فاصله افتاده نخستین و بهترین راه برای کم کردن این فاصله، برنامه‌ریزی یک سفر است.
او در ادامه می‌افزاید: در طول سفر از ابتدا تا انت‌ها می‌توانید در مورد جغرافیا و تاریخ محلی که به آن سفر می‌کنید صحبت کنید، چادر زدن هم می‌تواند تجربه جدید و جالبی برای همه اعضای خانواده باشد. توجه به نیازهای همه اعضای خانواده می‌تواند نشان دهنده میزان عشق شما به یکدیگر باشد.

 

انتهاي پيام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.