جدید‌ترین دستاوردهای راینولوژی و جراحی پلاستیک

4

به گزارش طبیب من به نقل از خبرگزاری فارس، ابولحسن قیصری با اشاره به برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت اظهار داشت: محورهای اصلی این کنگره شامل جراحی آندوسکوپی سینوس و قاعده جمجمه، جراحی پلاستیک صورت و بینی، جراحی نقایص مادرزادی سر و صورت و اختلالات خواب است.

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

وی افزود: این کنگره به صورت دو سالانه همواره با حضور پزشکان سر‌شناس، جراحان و اساتید دانشگاه‌های معتبر دنیا همچنین با حضور گسترده متخصصین داخل کشور اعم از متخصصین رشته‌های گوش و حلق وبینی، جراحان پلاستیک، متخصصین پوست، جراحان فک و صورت و سایر رشته‌های مرتبط برگزار می‌شود.

رئیس ششمین کنگره بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت گفت: در سال‌های اخیر مهمانان زیادی از کشورهای همسایه برای ارتقای سطح آموزشی خود در این کنگره شرکت کرده‌اند و برگزاری کنگره نتایج مفیدی برای آنان به همراه داشته است.

قیصری اضافه کرد: مباحث ششمین کنگره راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت طی سه روز در قالب سخنرانی، کارگاه‌های آموزشی و میزگرد برگزار می‌شود و آخرین دستاوردهای علمی دنیا، تجارب و پیشرفت حوزه‌های مختلف در چهار سالن توسط مهمانان خارجی و متخصصین داخلی به اشتراک گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: این امر فرصت مناسبی را برای همکاران کشور ما به وجود می‌آورد تا ضمن آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی دنیا از نظر علمی و تکتیکی به غنای کاری خود اضافه و در عین حال تجربه و مهارت‌های خود را ارائه تا در حضور اساتید بین المللی به نقد و بحث گذاشته شود.

قیصری گفت: من از همه پزشکان و متخصصین علاقمند و فعال در حوزه‌های مربوطه دعوت می‌کنم با شرکت گسترده در این همایش و ارسال مقاله وموضوع سخنرانی ما را در برگزاری ششمین کنگره راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت یاری کنند.

ششمین کنگره علمی بین المللی راینولوژی و جراحی پلاستیک صورت انجمن علمی راینولوژی ایران در ١ تا ٣ اذر ماه سال جاری سال در مرکز همایش‌های رازی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

درمان سینوزیت در کلینیک آرامش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.